עגלת קניות

close-icon

אין מוצרים בסל הקניות.

הזמנה מינימלית 300, סכום ההזמנה הנוכחי שלך הוא 0.00

בפנימיות הזוגיות | מהות האהבה | 2

סרוק לתרומה

באדיבות עמותת סולם יהודה ללימוד קבלה חסידית בראשות הרב שקד אליהו פנחס שליט"א

בפנימיות הזוגיות | מהות האהבה | 2

להאזנה

ייעוץ זוגי להשגת זוגיות נכונה ובניית קשר של אהבה זוגית בריאה ומוצלחת

כיצד נשיג שלום בית אמיתי בקשר הזוגי ומערכת היחסים הדרכה לזוגיות לא רק כשהיחסים במשבר אלא לכל שלבי הקשר הזוגי.

ב’פנימיות הזוגיות’ היא סידרת אימון זוגי שתאפשר לנו לראות כי הקשר הזוגי הוא הדבר הנפלא ביותר שניתן להשיג בחיים! גם אם לא תמיד מרגשים זאת… סידרת שיעורים מפי הרב שקד אליהו פנחס ממרכז ‘סולם יהודה’ ללימוד והפצת חכמת הקבלה בדרך אשלג הסדנה תעסוק ב’קשר הזוגי’ שבינו לבינה.

במהלך השיעורים נעבור תהליך שלם עפ”י עשרת הספירות כפי שמסבירה חכמת הקבלה. אשר הן בעצם יכולות פנימיות להבין זה את זו וזו את זה. האפשרות לפתוח את ערוצי תקשורת אלו של עשרת הספירות בצורה שנכיל אחד את השני ונחפש טובת השני ולא רק טובת עצמנו. נברר בסידרת שיעורים זאת מה המשמעות הפנימית של הקשר? ולמה בכלל להיכנס לאחד ולמה להתחתן לפי חכמת הקבלה ותורת הרצונות של ‘בעל הסולם’ זצ”ל?

בשיעורי ‘בפנימיות הזוגיות’ נבאר איך ניתן ליישם ‘מפגש זוגי’ בצורה שישמש אותנו כמנוף להתקדמות הרוחנית, בזוגיות של אמת. וכיצד נוכל לדעת אם אנו נמצאים בקשר של אמת לקשר של שקר? ומה ההבדל בניהם? ננסה לבחון מדוע כה רבים נכווים מקשר זוגי והגירושים בימינו הם בדרך מגפה רוחנית הפוגעת בכל בית שני בישראל. וניגוד למה שהולך בחוץ כיצד ניתן להפוך את הנישואים שלנו ל’דבר הטוב ביותר’ שניתן להשיג?

בסדרת ‘בפנימיות הזוגיות’ נלמד מהי זוגיות בריאה – ומהם חוקי האהבה האמתיים לפי תורת ה’ והזוהר הקדוש? האם אפשר לתקן אחת מקולקלת שתהווה מקור אושר ושמחה? איך ניתן לבנות את הזוגיות נכון כ’משכן’ שבו ישכון בו הקדוש ברוך הוא. שהרי כתוב בכל כתבי חז”ל ובייחוד בכתבי הקבלה שהקב”ה מחפש לבבות לשכון בהם. בפנימיות הזוגיות – היא בעצם סדנא להכנת הלב לאהבה אמתית. כי ברגע שהשכינה שורה בלב האדם זוכים הזוג להפוך את קשרם וביתם ל’בית מקדש’ קטן ממש באושר אין קץ… בסדנה זו לא נתעסק רק בשאלת ה’איך’ – כמרצף של הוראות לו ולה. אלא נעסוק יותר ב’למה’ – למה? היא השאלה שאם נבין אותה ב’זוגיות הרוחנית’ תיפול במיידי שאלת ה’איך’? זוהי הזמנה לחיים טובים…

מגיד שיעור: הרב שקד אליהו פנחס | מרצה לקבלה וחסידות

 

לשיעורי וידאו נוספים מהרב שקד אליהו פנחס

לעלוני תפארת הסולם מהרב שקד להדפסה והפצה

לדף המאמרים הכללי של הרב שקד אליהו פנחס

לחנות הספרים

 

60 אגורות ליום
שיעשו את כל ההבדל!

לחצו כאן לתרומה

הלימוד באתר מוקדש

הרשמה לאתר
תכני האתר המלאים נפתחים רק לגולשים רשומים (הרשמה בחינם!)
להמשך גלישה יש לבצע הרשמה אותה ניתן לבטל בכל עת.
הרשמה
+