תנאי שימוש באתר

עמותת סולם יהודה

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

קדימון

אתר "סולם יהודה" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר פורטל לימודי המכיל תכנים ומידע שונים החל משיעורי ווידאו, מאמרי מקור, ניגונים ועוד… והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר עמותת סולם יהודה ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהאתר.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של האתר ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר סולם יהודה.

 

פרטיות / גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז ירושלים.

מדיניות ביטולים

המנוי הוא ללא התחייבות או תשלום וניתן לבטל את המנוי בכל שלב דרך האזור האישי או דרך צור קשר.

האתר מופעל ע״י עמותת סולם יהודה (ע"ר 580674034)

 

הגבלת אחריות שלנו

אתר זה מכיל חומר עיוני מהותי בתחום הרוחני, ככלל אנו ממליצים להיוועץ עם תלמיד חכם המכיר אתכם אישית בכל מה שקשור לתהליך הרוחני או כל החלטה בחייכם. הצופה מודע לכך שהוא לוקח אחריות מלאה על עצמו ועל החלטותיו. אין הרב שקד אליהו פנחס, ו/או שאר המרצים ו/או עמותת סולם יהודה או מי מטעמם ו/או אתר זה לוקחים אחריות על כל מה שקשור להחלטות אישיות או כל עניין פרטי אחר.

 

הגבלת פרטיות

מתחייבים לא להעביר פרטי אשראי לצד ג אלא בהוראת צו בית משפט

 

תנאי רכישה למזמין ב'מרכז ההפצה'

"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981".

————————————————————————————————————–

 

"כל האומר דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם" הדברים המופיעים באתר לקוחים בעיקר מדברי בעל הסולם הרב יהודה לייב הלוי אשלג זצ"ל וממשכי דרכו, וכתבי חז"ל אחרים נא לשמור על מקוריות הדברים המפורסמים ולא לשנותם!

אנו מבקשים שבכל שימוש שיעשה בחומר מהאתר להקפיד להזכיר שהחומר נלקח מאתר זה

ניתן לאזכר בזו הלשון:

מקור הציטוט / חומר / כתבים התקבל באדיבות אתר 'סולם יהודה' – בית מדרש להפצת חכמת קבלה וחסידות ע"ד אשלג www.sulam-y.co.il 

 

 

 

loader

תרומה