עגלת קניות

close-icon

אין מוצרים בסל הקניות.

תקנון אתר ותנאי שימוש

הסכם תנאי שימוש זה בא להסדיר את מערכת היחסים והשימוש בפורטל האינטרנטי 'סולם יהודה' ושכתובתו היא: sulam-y.co.il (להלן: 'הפורטל' או 'האתר'). הפורטל מופעל על ידי עמותת 'סולם יהודה' ע"ר 580674034 (להלן: 'המפעילה') המפעילה פורטל תורני לימודי המכיל תכנים ומידע שונים החל משיעורי ווידאו, מאמרי מקור, ניגונים, שימוש בתוכנת 'קבלימוד', מענה על שאלות, ארכיון היסטורי והמשתמש (להלן: 'המשתמש') מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתו לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן:

א׳‏. תנאים אלו מהווים הסכם בין המשתמש למפעילה, תנאים אלו יחולו לגבי כל שימוש בפורטל בין אם באמצעות הזנת נתונים ו/או הזמנת שירותים ורכישות באמצעותה ו\או שיעורים חיים דרך תוכנת זום או כל תוכנה אחרת. כולל כל השירותים בין אלה שקיימים ובין העתידיים.

ב׳‏. המשתמש מצהיר כי עצם הגלישה באתר ו\או הרישום אליו והשימוש בו ובשירותים המסופקים על ידי המפעילה מהווים הסכמה לתנאים אלו. באם אינך מסכים לתנאים אלו, אינך רשאי להמשיך להשתמש בפורטל ובשירותיו.

ג׳‏. תנאי השימוש וכל הנאמר בהסכם זה מתייחסים באופן שווה לשני המינים. השימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

ד׳‏. תנאי שימוש אלו אינם באים להחליף תקנון, תנאי שימוש או מדיניות פרטיות של כל אתר או עמוד אחר העשוי להיות מקושר או זמין באמצעות או דרך פורטל זה. הגלישה והשימוש בכל אתר אחר כאמור כפופים לתנאיו הפרטניים של אותו אתר וללא קשר לתנאי תקנון זה, ומומלץ על כן לעיין בהם בנפרד.

ה׳‏. השימוש באתר על כל תכניו והשירותים המוצעים בו כמובאים לעיל, ושירותים נוספים שיתעדכנו מעת לעת לרבות הורדת קבצי מדיה כגון תמונות וסרטונים ותכנים שונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן ולהחלטת המפעילה.

ו׳‏. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
הרשמה

ז׳‏. לאחר כ 5 דק' גלישה בפורטל יתבקש המשתמש להירשם ולהזין כתובת אימייל וסיסמא. רישום זה הינו אישור בלתי מותנה להוספת הדואר האלקטרוני שמולא בטופס לרשימת תפוצה. המפעילה רשאית לשלוח דיוור מעת לעת, המשתמש יוכל לבטל בכל עת את רישומו לרשימה ולאתר.

ח׳‏. הרישום לאתר הוא לשימוש אישי בלעדי של המשתמש. יודגש כי אין לרשום לאתר משתמש אחר שלא בהסכמתו ו/או שלא בידיעתו.

ט׳‏. במסגרת הליך רכישת מוצרים באמצעות האתר, על הרוכש למסור פרטים אישיים שלו ולבחור האם ברצונו לקבל מידע על מבצעים, הטבות, אירועים וחדשות בדואר האלקטרוני.

 

הגבלת אחריות על תוכן וסייגים לשימוש
י׳‏. המשתמש מאשר בזאת כי בדק את הפורטל והשירותים הניתנים בו ומצא אותם כמתאימים לצרכיו ומטרותיו, למשתמש לא תהא כל תביעה, דרישה ו/או טענה כלפי המפעילה בגין הפורטל ושירותיו השונים לרבות התכנים הכלולים בו, עיכובים והפסקות בפעילותו ככל ויהיו כאלה בין שהינם באחריות המפעילה ובין אם לאו לרבות מגבלות, תכנים והתאמה לצרכיו.

י״א. חל איסור להפעיל יישומי מחשב או תוכנות לשם חיפוש סריקה או אחזור של תכנים או שירותים המסופקים על ידי הפורטל ושאינם לפי תנאי השימוש הנ"ל.

י״ב. המפעילה אינה מתחייבת כי השירותים יהיו זמינים בכל עת. כמו כן אינה מתחייבת כי הפורטל והשירותים יפעלו ללא טעויות או הפרעה ו/או כי יהיו חסינים לגישה בלתי מורשית.

י״ג. השימוש בשירותים הנלווים לרבות שיעורים בזום בזמן אמת הינם למטרות אישיות ופרטיות בלבד ומיועד למשתמשים הרשומים לפורטל המפעילה בלבד. אין להעתיק ו/או להשתמש או לאפשר לאחרים להעתיק או לאסוף ו/או להשתמש בנתונים, תכנים או כל מידע אחר המופיע בפורטל.

י״ד. למפעילה זכות לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר בכל עת וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי, שירותים תוכן או מידע אשר יוצגו בפורטל או להחליט לפי שיקול דעתה הבלעדי על מיקומם, עיצובם או כל עניין אחר הקשור בשירותים הניתנים או במידע.

 

הזמנת ספרים באתר ואספקתם
ט״ו. המפעילה מציעה באתר ספרים שאינם בהכרח זהים לספרים בחנויות הקמעונאים, יודגש כי המפעילה אינה קשורה לחנויות הקמעונאים, מחיריה שונים וכן מדיניות ההחלפה, מדיניות המשלוחים והמחירים.

ט״ז. רכישה באתר תיעשה בתשלום בכרטיס אשראי ישראלי רגיל בלבד ו\או דרך אפליקציות בפייפאל וביט. לא יתקבל תשלום בכל אמצעי אחר.

י״ז. בסיום ביצוע הזמנה, יישלח למשתמש דואר אלקטרוני (למייל שמילא) עם פרטי ההזמנה. מייל זה מהווה אישור זמני בלבד לקליטת ההזמנה באתר. השלמת העסקה מותנית באישור חברת האשראי.

י״ח. לאחר שההזמנה תחויב בפועל, תשלח המפעילה את הספר/ים ללקוח ותפיק קבלה כחוק שתשלח במייל. במקרים בהם לא ניתן לספק ספר/ים תיצור המפעילה קשר באמצעות המייל ו\או הטלפון שסופקו על ידי המשתמש ותציע ספרים חלופיים או זיכוי כספי בניכוי דמי המשלוח.

י״ט. זמני האספקה של הזמנה ועלותם ניתנים לבחירת המשתמש, בהתאם למפורט כאן:

כ׳‏. איסוף עצמי ללא עלות בתיאום מראש בטלפון המפעילה כפי שמופיע באתר ישירות מהמפעילה ברח' רקנטי פינת רח' בן זאב, רמות ב' ירושלים.

כ״א. משלוח עד הבית (בישראל בלבד) דרך שירות המשלוחים של חב' שליחויות בעלות של 39₪ לכלל חלקי הארץ ו 59 ₪ לאזורים כפי שמוגדרים על ידי חב' השליחויות איתה עובדת המפעילה. זמן אספקה בין עד 10 ימי עסקים.

כ״ב. המפעילה שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לגרוע ולשנות את המחירים, הספרים, המבצעים, ההטבות וכל מידע אחר המפורסם באתר בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 

מדיניות החזרים והחלפת ספרים
כ״ג. לא יינתנו החזרים כספיים עבור ספרים שנרכשו באתר אלא אם הספר שסופק פגום.

כ״ד. בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א- 1981, ניתן להחליף כל ספר שנרכש באתר האינטרנט של המפעילה בכפוף לתנאים הבאים:

(א) הספר במצב חדש, לא נעשה בו שימוש והוא מצוי באריזתו המקורית (במידה וסופק בכזו). (ב) ניתן להחליף את הספר בתוך 30 ימים מיום רכישתו (המופיע על הקבלה).
(ג) הספר יוחזר לעמותה בדואר רשום עם קבלה המעידה על רכישתו וציון הספר החלופי המבוקש.
(ד) לא ינתן זיכוי כספי במידה והספר החלופי זול יותר מהספר המוחלף.
(ה) במידה והספר החלופי יקר יותר, יתבקש הרוכש לשלם את ההפרש.

כ״ה. ספרים שנרכשו במבצע או מכירה מיוחדת, החלפתם תהיה בהתאם לתנאי ו/או תקנון המבצע או המכירה המיוחדת.
שיעורים בזמן אמת בתוכנת הזום.

כ״ו. ההשתתפות וכניסה לשיעורי הלייב (זמן אמת) שמציעה המפעילה תהיה כרוכה טופס רישום והסכמה כי:
(א׳‏) ידוע למשתמש כי השיעורים מוקלטים על ידי המפעילה ויוצגו לאחר מכן באופן מסודר לאחר שיערכו גם בפורטל ובכל ערוציה הווירטואליים של העמותה לזיכוי כלל הגולשים.
(ב׳‏) המשתמש מאשר ומסכים כי ככל והוא פותח מצלמה יכול ותמונתו קולו והתנהגותו תוקלט ותישמר במאגרי המידע של המפעילה.
(ג׳‏) המשתמש מאשר כי היות והמדובר בשיעורי תורה בהם מונהגת הפרדה בין נשים לגברים לא יהיו נשים אשר תצטרפנה לשמיעת השיעור אך ככל ויהיו כאלה אין למפעילה כל אחריות לעניין זה.
(ד׳‏) המשתמש מאשר בזאת כי הוא מתחייב לא להקליט ו\או להפיץ תוכנן של שיעורי הזמן אמת הללו ללא אישור מפורש ובכתב של המפעילה.
שימוש בתוכנת ה 'קבלימוד'.

כ״ז. המפעילה פיתחה והנגישה תוכנה ובה מושגים מחוכמת הקבלה המסודרים באופן ברור ותחת הגדרות מסוימות והמחולקות לפי נושאים.

כ״ח. המשתמש מאשר כי המושגים לרבות הכללים והנושאים כולם המופעים תחת ההגדרות השונות הינם מקוצרים, וכאלה הרוצים להסביר מושגים על קוצו של יוד, וככל וירצה להעמיק ולהבין תוכנם העמוק יצטרך הוא לגשת ולקרוא בספרים כאמור בדף 'מה באתר' המופיע בפורטל.

 

עלון 'תפארת הסולם'
כ״ט. המפעילה מפרסמת מזמן לזמן עלון ובשמו " 'תפארת הסולם- עניני דיומא בפנימיות התורה', שכל כולו לזיכוי הרבים המופץ בחינם לכל דורש וכזה המאושר על ידי המפעילה להדפיסו מהפורטל ולחלקו ברבים ללא הגבלה.
ל׳‏. למפעילה לא יהיה כל חלק ו\או בקשה ו\או דרישה ו\או אחריות באשר להפצתו על ידי המשתמש לא באופן ישיר ולא באופן עקיף, כך ככל ויועלו טענות לגבי הפצתו ככל ויהיו כאלה יופנו למשתמש שהפיץ ויהיו על אחריותו הבלעדית בלבד.

 

קניין רוחני
ל״א. המפעילה הינה בעלת מלוא הזכויות בקשר לפורטל, לספרים המוצגים בו, לתכניו, לרבות מוניטין, סימן מסחרי ושמה המסחרי. המשתמש באתר אינו רשאי לעשות שימוש כלשהו בזכויות אלה ללא הסכמה בכתב של המפעילה.

ל״ב. יודגש כי אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של המפעילה, אלא אם התירה זאת המפעילה במפורש בכתב ומראש.

 

מדיניות פרטיות, מאגר מידע ודיוור ישיר
ל״ג. על הפרטים האישיים שיימסרו על ידי המשתמש באתר תחול מדיניות הפרטיות של המפעילה.

ל״ד. המפעילה לא תמסור את פרטי המשתמש לצד שלישי, אלא אם:

(א׳‏) תידרש לכך על פי דין;
(ב׳‏) תצטרך להתגונן כאשר מתקבלת התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדה בגין פעולות שבוצעו על ידי המשתמש ובכל מחלוקת ו/או טענה ו/או דרישה ו/או הליך משפטי בו המפעילה והמשתמש הינם צדדים למחלוקת;
(ג׳‏) אם תועלה טענה או חשד שהמשתמש עשוי לפגוע במפעילה ו/או/ בצד שלישי כלשהו;
(ד׳‏) בכל מקרה בו הפעולה תידרש לצורך הפעלת האתר.

ל״ה. המשתמש הממלא טופס הזמנה באתר מסכים בזאת לכך שפרטיו וכל נתון שימסור (מלבד פרטי אשראי), יוחזקו במאגר המידע של האתר, וכי במידע זה עשויה המפעילה להשתמש כדלקמן:

(א׳‏) למטרות שיווק;
(ב׳‏) לצורך ניתוח סטטיסטי של השימוש באתר;
(ג׳‏) לצרכי בקרה וניתוח פרטניים. שימושים אלו לא ייחשבו כפגיעה בפרטיות. המשתמש מוותר בזאת על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א 1981.

ל״ו. אתר זה עושה שימוש בקבצי קוקיז (Cookies) עבור משתמשים רשומים ומנויים בעיקר אבל לא רק, ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

ל״ז. יודגש כי כל משתמש רשאי לקבוע האם ברצונו לקבל דיוור מהמפעילה או לא, במעמד שליחת פרטיו. משתמש המתנגד לשימוש בפרטיו האישיים וכן משתמש המעוניין להשמיט את פרטיו ממאגר העמותה, יפנה באמצעות כתובת המייל sy0542051249@gmail.com ויפרט רצונו זה .
אחריות
ל״ח. המפעילה ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות שהיא, מכל מין וסוג, בקשר לשימוש באתר שיגרום לנזק כלשהו, עקיף, תוצאתי או נסיבתי, למשתמש או לצד שלישי כלשהו.
ל״ט. למפעילה שמורה הזכות להפעיל את האתר בהתאם למדיניותה, לשנות את אופי פעילותו ו/או תכניו ו/או זמני פעילותו והכל לפי שיקול דעתה הבלעדי.

מ׳‏. המפעילה ו/או מי מטעמה לא יישאו באחריות באופן כלשהו לכל תקלה ו/או איחור ו/או שיבוש באתר, לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, בקווי בזק ו/או במערכות האינטרנט ו/או ברשתות הסלולר, אשר יגרמו מכל סיבה שהיא, שאינה תלויה בהם, בין היתר ומבלי לגרוע מכלליות האמור מחמת כוח עליון ו/או מחמת אירועים שאינם בשליטתם, ואלו לא יחשבו כהפרה של תקנון זה ולא יזכו את המשתמש או מי מטעמו בכל סעד ו/או זכות. במקרה של תקלה כאמור, תהא המפעילה רשאית לנקוט בכל פעולה שתמצא לנכון, וזאת מבלי שלא תקום כל טענה ו/או זכות בקשר לפעולות בהן תנקוט. יובהר כי המפעילה ומי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לכל נזק ישיר ו/או עקיף, לרבות הוצאות ישירות ו/או עקיפות מהשימוש באתר ו/או מהשיבוש באתר ו/או מכל פעולה שתעשה על ידי המפעילה בטיפול בשיבוש.

מ״א. רשתות תקשורת, מחשבים, שרתים ואתרי אינטרנט חשופים להתקפות וניסיונות פריצה מצד גורמים שונים. המפעילה נוקטת במגוון אמצעי אבטחה בכדי לשמור על פרטיות המידע, עם זאת ייתכנו פרצות אבטחה. המפעילה ו/או מנהליה לא יישאו באחריות לכל דליפת מידע ו/או גישה בלתי-מורשית למידע באתר. בשימוש באתר, ברכישה בו, בהרשמה ו/או בקבלת מידע באתר, משחרר המשתמש את המפעילה ו/או מי מטעמה מכל אחריות לנזק כלשהו שייגרם ומוותר על כל טענה.

 

הוראות כלליות
מ״ב. אין בתקנון זה כדי לגרוע באופן כלשהו מכל זכות בדין הנתונה למפעילה.

מ״ג. המפעילה שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לשנות, לגרוע ולהחליף בכל עת את ההוראות המובאות בתקנון זה, כולן או חלקן, ללא הודעה מוקדמת והכל על פי שיקול דעתה הבלעדי. יודגש כי התקנון המחייב הוא זה המפורסם באתר המפעילה ותחולתו מיום פרסומו.

מ״ד. בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים, תגברנה הוראות תקנון זה. יובהר כי בכל מקרה בו תחליט המפעילה לפעול לפנים משורת הדין ובניגוד לאמור בתקנון, לטובת המשתמש, לא ישמש הדבר כוויתור על האמור בתקנון זה.

מ״ה. בית המשפט לו נתונה הסמכות לדון בכל דבר ועניין הנובעים מתקנון זה ומהשימוש באתר, הינו ערכאת בית המשפט המוסמכת בירושלים בלבד ועל התקנון והשימוש באתר זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

מ"ו. מובהר בזאת כי בעת הגלישה באתר סולם יהודה הפעלת או לחיצה על קישור (לינק) או על באנר פרסומי תוביל את הגולש לאתר המפרסם. הגלישה והשימוש באתרי המפרסמים אינה באחריות המפעילה, והשימוש באתרים אלה כפוף לתנאי השימוש המתפרסמים בהם ולמדיניות הפרטיות הנהוגה בהם.

 

"כל האומר דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם" הדברים המופיעים באתר לקוחים בעיקר מדברי בעל הסולם הרב יהודה לייב הלוי אשלג זצ"ל וממשכי דרכו,
 וכתבי חז"ל אחרים נא לשמור על מקוריות הדברים המפורסמים ולא לשנותם! אנו מבקשים שבכל שימוש שיעשה בחומר מהאתר להקפיד להזכיר שהחומר נלקח מאתר זה.

ניתן לאזכר בזו הלשון:

מקור הציטוט/חומר/כתבים התקבל באדיבות אתר 'סולם יהודה' – בית מדרש להפצת חכמת קבלה וחסידות ע"ד אשלג www.sulam-y.co.il
הירשם לעדכונים

    +