מערכת שיעורי תורה ארצית

 ראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת
הרב אברהם מרדכי גוטליב20:15 פתיחה לחכמת הקבלה (גברים)
21:30 מתן תורה (נשים)
בית הכנסת "קהל חסידים", נג'ארה 8, גבעת שאול ירושלים
9:00 הקדמה לספר הזוהר
ישיבת ההסדר מעלות
11:00 הקדמה לספר הזוהר (גברים ונשים) צפת
14:00 (גברים ונשים) ר' יהודה הלוי 8 קרית שמונה
16:00 מתן תורה (גברים) ישיבת הסדר מעלות
19:00 מתן תורה (גברים)
20:15 פתיחה לחכמת הקבלה (גברים)
בית הכנסת אפגן כושי חדרה
19:00 מתן תורה בית הכנסת "משכן דניאל" התאנה 13 חריש (גברים ונשים)
21:00 מתן תורה בית חב"ד האחוזה 131 רעננה (גברים ונשים)
4:00-6:00 [ימים א' - ו']
תלמוד עשר הספירות +זוהר
12:00 [ימים א' - ה']
תלמוד עשר הספירות חלק ה'
(גברים)
בית המדרש "ברכת שלום" אבינדב 3 קרית יערים
19:00 זוהר בראשית ב' (גברים) סמטת החייל 6 דירה 2 בני ברק
20:30 (גברים) רח' אשל אברהם בני ברק
10:00 הקדמה לספר הזוהר (גברים) קרל נטר 128 מעלות דפנה ירושלים
11:45 מתן תורה (באנגלית) (גברים) בית ישראל ירושלים
כשעה וחצי לפני השקיעה
מאמרים בפנימיות התורה למעשה (גברים ונשים)
מוצאי שבת 20:15 מתן תורה (גברים ונשים) נתניה
הרב חיים טמפלמן5:00-6:00 [ימים א' - ה']
(English lesson)
פתיחה לחכמת הקבלה
בית הכנסת ברכת שלום
קרית יערים
הרב שפטיהו שי סגל17:00-18:00
[ימים א' - ה']
עקרי שיטת בעה"ס
בית הכנסת ברכת שלום
קרית יערים
10:00-11:30
ספר אהבת חסד
בית כנסת בית אברהם
קרית יערים
הרב שקד אליהו פנחס5:00-6:00 [ימים א' - ה']
תלמוד עשר הספירות
בית הכנסת ברכת שלום
קרית יערים

20:30-21:30
פרשת השבוע
מושב 'כפר רות'
21:30 - 20:30
ספר ההקדמות
בבית המרכז ירושלים
21:00-22:00
מתן תורה (שיעור לנשים)
בבית הכנסת לב רמות
ירושלים
15:30
מתן תורה
בית כנסת מצפה אריה
ירושלים
הרב אסף דוידי19:00-20:00
הלכה ופרשת השבוע
בית הכנסת קול אליהו ירושלים
הרב יצחק הלר20:00-21:00
ספר ההקדמות
בית המדרש
בני ברק
20:00-21:00
ספר ההקדמות
בית המדרש
בני ברק
הרב אסף אהרון מכבי20:00-21:00
תורת הנפש
כולל קול דודי
בקריית עקרון
----------------------
21:00-23:00
מתן תורה + תע"ס
במרכז נתיב לשבים
קריית עקרון
21:15-3:00
(משמר)
בכתבי בעה"ס ושערי אורה
מרכז נתיב לשבים
קריית עקרון
הרב יוחאי ימיני11:00-12:00
תלמוד עשר הספירות
[ימים א' - ה']
בישיבת מאורות
בירושלים



21:00-22:00
פרשת השבוע ותע"ס
בבית הכנסת
'מייסדי החצר'
אשדוד
19:00-20:30: תע"ס
20:45-22:00: ליקוטי מוהר"ן
מרכז מודעות
תל-אביב
13:30-15:00: זוהר
ישיבת מאורות
בירושלים
13:30-15:00: זוהר
ישיבת מאורות
בירושלים
13:30-15:00: זוהר
ישיבת מאורות
בירושלים
 ראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת
הרב אברהם מרדכי גוטליב20:15 פתיחה לחכמת הקבלה (גברים)
21:30 מתן תורה (נשים)
בית הכנסת "קהל חסידים", נג'ארה 8, גבעת שאול ירושלים
9:00 הקדמה לספר הזוהר
ישיבת ההסדר מעלות
11:00 הקדמה לספר הזוהר (גברים ונשים) צפת
14:00 (גברים ונשים) ר' יהודה הלוי 8 קרית שמונה
16:00 מתן תורה (גברים) ישיבת הסדר מעלות
19:00 מתן תורה (גברים)
20:15 פתיחה לחכמת הקבלה (גברים)
בית הכנסת אפגן כושי חדרה
19:00 מתן תורה בית הכנסת "משכן דניאל" התאנה 13 חריש (גברים ונשים)
21:00 מתן תורה בית חב"ד האחוזה 131 רעננה (גברים ונשים)
4:00-6:00 [ימים א' - ו']
תלמוד עשר הספירות +זוהר
12:00 [ימים א' - ה']
תלמוד עשר הספירות חלק ה'
(גברים)
בית המדרש "ברכת שלום" אבינדב 3 קרית יערים
19:00 זוהר בראשית ב' (גברים) סמטת החייל 6 דירה 2 בני ברק
20:30 (גברים) רח' אשל אברהם בני ברק
10:00 הקדמה לספר הזוהר (גברים) קרל נטר 128 מעלות דפנה ירושלים
11:45 מתן תורה (באנגלית) (גברים) בית ישראל ירושלים
כשעה וחצי לפני השקיעה
מאמרים בפנימיות התורה למעשה (גברים ונשים)
מוצאי שבת 20:15 מתן תורה (גברים ונשים) נתניה
הרב חיים טמפלמן5:00-6:00 [ימים א' - ה']
(English lesson)
פתיחה לחכמת הקבלה
בית הכנסת ברכת שלום
קרית יערים
הרב שפטיהו שי סגל17:00-18:00
[ימים א' - ה']
עקרי שיטת בעה"ס
בית הכנסת ברכת שלום
קרית יערים
10:00-11:30
ספר אהבת חסד
בית כנסת בית אברהם
קרית יערים
הרב שקד אליהו פנחס5:00-6:00 [ימים א' - ה']
תלמוד עשר הספירות
בית הכנסת ברכת שלום
קרית יערים

20:30-21:30
פרשת השבוע
מושב 'כפר רות'
21:30 - 20:30
ספר ההקדמות
בבית המרכז ירושלים
21:00-22:00
מתן תורה (שיעור לנשים)
בבית הכנסת לב רמות
ירושלים
15:30
מתן תורה
בית כנסת מצפה אריה
ירושלים
הרב אסף דוידי19:00-20:00
הלכה ופרשת השבוע
בית הכנסת קול אליהו ירושלים
הרב יצחק הלר20:00-21:00
ספר ההקדמות
בית המדרש
בני ברק
20:00-21:00
ספר ההקדמות
בית המדרש
בני ברק
הרב אסף אהרון מכבי20:00-21:00
תורת הנפש
כולל קול דודי
בקריית עקרון
----------------------
21:00-23:00
מתן תורה + תע"ס
במרכז נתיב לשבים
קריית עקרון
21:15-3:00
(משמר)
בכתבי בעה"ס ושערי אורה
מרכז נתיב לשבים
קריית עקרון
הרב יוחאי ימיני11:00-12:00
תלמוד עשר הספירות
[ימים א' - ה']
בישיבת מאורות
בירושלים



21:00-22:00
פרשת השבוע ותע"ס
בבית הכנסת
'מייסדי החצר'
אשדוד
19:00-20:30: תע"ס
20:45-22:00: ליקוטי מוהר"ן
מרכז מודעות
תל-אביב
13:30-15:00: זוהר
ישיבת מאורות
בירושלים
13:30-15:00: זוהר
ישיבת מאורות
בירושלים
13:30-15:00: זוהר
ישיבת מאורות
בירושלים