מרכז הקבלה

תפריט
מרכז הקבלה
מרכז הקבלה
הרב שקד אליהו פנחס לצד אדמו"רי אשלג

מרכז ‘סולם יהודה’ בראשות הרב שקד אליהו פנחס תלמיד האדמו”ר מאשלג, היינה עמותה רשומה ללא כוונת רווח המפעילה מערך מתנדבים למימוש מטרותיה. המרכז שם לעצמו למטרה הנגשת לימוד ‘חכמת הקבלה’ בדרך קלה ונהירה.

בעקרון לימוד החכמה דורש מסירות והתמדה וכן שינוי משמעותי ערכי ופנימי. יחד עם זאת לימוד ההשקפה הקבלית עפ”י תורת הרצונות של ‘בעל הסולם’ מאפשר שינוי תמידי בניהול החיים והצלחה ברבדים שונים. הזוגיות, חינוך ילדים, הפרנסה ובריאות הגוף והנפש מקבלים משמעות אחרת – עמוקה ורחבה יותר. חשוב להדגיש אנו לא מבטיחים דבר מלבד את האמת!

מניסיון רב למדנו כי לפי השקפת ‘חכמת האמת’ ופנימיות התורה משתפרים החיים ומתעצמים מתוקף שינוי נקודת המבט עליהם ולאו דווקא משינוי הפרמטרים המופיעים בהם. השכלנו בדרך כי ערך החיים מותנה בתוכנם לכן אנו מציעים לימוד בעל תוכן עשיר ונדיר אשר נגנז מעיני האנושות אלפי שנים, חכמה אשר מתגלה לדורנו בחסד עליון – ‘חכמת הקבלה’!

מטרתנו המוצהרת היא להנגיש לכל דורש בדרך הטובה ביותר שנוכל את ‘תורות אשלג’ וביאור פנימיות התורה על פי דרכו של ‘בעל הסולם’ זצ”ל, ואנו פועלים להגשמת מטרה זו כמיטב יכולתנו.

על כן מעבר להזמנה חמה למרכז בירושלים; לפעילויות השונות, הכנסים, שיעורי הרב הקבועים ושאר אירועים, אנו מעלים אתר אינטרנט זה לרשת; כאן תוכלו לקבל פרטים אודות חייו ומפעלו של ‘בעל הסולם’. באתר שיעורי קבלה בנושאים מגוונים החל מפרשת השבוע לאור הזוהר, ביאורי תפילה ומשמעותם הקבלית של חגי ישראל ואף הדרכה רוחנית לזוגיות נכונה. באפשרותכם לעיין בספריית הלימוד העשירה בכתבי הקבלה מבית אשלג ואף להפנות שאלות לרב. בנוסף תוכלו לבקר בגלריית התמונות של המרכז וכן לגלוש לאתרי קבלה אמינים שליקטנו עבורכם.

בכל הצעה לשיפור, שיתוף פעולה וכן אם ברצונכם ליטול חלק בפעילות המרכז או להזמין הרצאות למקום מגורכם, ניתן ליצור קשר וכמובן המלצתנו להירשם לניוזלטר השבועי לקבלת עידכונים שוטפים.

אנו שמחים שהגעתם ומאחלים הצלחה בדרך…  צוות המרכז

 

מרכז הקבלה כל הזכויות שמורות לעמותת ‘סולם יהודה’ 2018-2019 | ת.ד 23941 ירושלים 9123901 | טלפון: 054-2051249

Print Friendly, PDF & Email